Od začiatku roka sme chceli spustiť provízny systém, ale - priznáme sa bez mučenia - nie je ešte dobre pretestovaný. Preto sme sa rozhodli netlačiť na pílu a odložili sme jeho spustenie až do 30.3.2018.

Všetko najlepšie v novom roku 2018!

Aj my sa pripájame k množstvu prianí s tým našim… nech sa vám darí, nech ste zdraví a nech máte slniečko v duši.

Od začiatku roka sme chceli spustiť provízny systém, ale - priznáme sa bez mučenia - nie je ešte dobre pretestovaný. Preto sme sa rozhodli netlačiť na pílu a odložili sme jeho spustenie až do 30.3.2018.

Provízny systém sa bude týkať predajcov v handmade zóne a food zóne. Od 1. apríla 2018 bude provízia za predaj v týchto zónach vo výške 7% z predajnej ceny produktu (provízia sa bude počítať z ceny produktu bez poštovného). Provízia bude fakturovaná ako 5,83% + DPH. K započítaniu provízie dôjde v momente potvrdenia objednávky.

Predajcovia budú mať v rámci svojich profilov možnosť sledovať aktuálny stav provízií, provízie z predošlých mesiacov, aj zoznam faktúr a informáciu, či boli uhradené. Provízia Vám bude fakturovaná raz za mesiac a to po presiahnutí sumy 10 eur v nasledujúcom mesiaci. Faktúru zasielame emailom a doba splatnosti je 14 dní. Faktúru bude možné uhradiť bankovým prevodom, prostrednictvom online platieb TatraPay, CardPay, PayPal alebo cez VIAMO.

Za riadne a včasné uhradenie faktúry bude predajca odmenený - ale o tom zatiaľ viac neprezradíme. Systém odmien je tiež v štádiu vývoja. ;)

Prečo je provízny systém dôležitý?

Pýtate sa, prečo je provízny systém dôležitý a prečo nemôže Morský Koník fungovať jednoducho zadarmo?

Nuž, preto, že je za ním mnoho hodín ľudskej práce. Tvorivých nápadov, programovania, testovania, i prebdených nocí :).

Tento projekt bol našim snom, no financovanie jeho realizácie bolo a je veľkou výzvou. Chceme vychytať všetky muchy a priniesť Vám veľa nových funkcií.

Kto stojí za tým všetkým?

Sme malý tím, žiadna nadnárodná korporácia, a každučký úspech, či už v podobe novej registrácie alebo objednávky cez náš portál si veľmi vážime a veľmi nás teší. Snažíme sa odpovedať na Vaše otázky a pomáhať Vám využiť služby Morského Koníka čo najlepšie.

Za prvých pár mesiacov sme privítali na našom portáli stovky predajcov, ktorí ponúkajú svoje produkty. Veríme, že pribudnú ďalší a spoločne porastieme.

Svoju prácu milujeme a máme za sebou veľa úspechov s projektami pre iné úspešné spoločnosti. Morský Koník je však naša absolútna srdcovka.

Veríme, že sa nám spoločne podarí vytvoriť úžasné miesto plné krásnych vecí, miesto, kde si budeme navzájom pomáhať a kde dáme i použitým veciam druhú šancu.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na veľa nových krásnych vecí v roku 2018! <3

Team Morský Koník