Nestihli ste prísť na náš Bazárik alebo ste z iného mesta a do Bratislavy je to pre vás príliš ďaleko?

Nevadí. Vecičky od darcov budeme postupne pridávať aj do nášho Online Bazárika za symbolickú cenu 1,50 €.

Ako to funguje?

Jednoducho. Morský Koník funguje ako klasický predajca v Bazáre, len za všetky vecičky je jednotný symbolický poplatok správcovi portálu - 1,50 €.

Táto cena zahŕňa služby správcu portálu Morský Koník: príjem vecičky, jej fotografovanie, uskladnenie a publikovanie v ponuke. K cene nákupu u Morského Koníka sa pripočítava cena za balné a poštovné.

Nech neputuje krabica poštou poloprázdna a nech neplatíte poštovné a balné len pre jeden-dva kúsky, oplatí sa prehrabať našou ponukou a vybrať si v rámci jedného nákupu viac vecičiek. Budeme ich priebežne dopĺňať a pridávať. Okrem oblečenia čoskoro pribudnú aj hračky a knižky.

Nazbieralo sa nám toho naozaj dosť a veríme, že náš Bazárik pomôže ľuďom, ktorí nechcú plytvať a preto radi nakupujú veci z "druhej ruky", ako aj tým, ktorí sú v zlej finančnej situácii.

Odkiaľ sú všetky tie veci?

Veci do Bazárika nám poskytli rôzni darcovia, predovšetkým naši priatelia a dobrí ľudia. Niektoré sú ako nové, niektoré použité, niektoré poslúžia ako kreatívny materiál pre šikovné ruky handmade tvorcov.

Dajte o nás vedieť

Budeme radi, ak o Bazáriku Morského Koníka dáte vedieť aj iným ľuďom. 

A vopred ďakujeme za každý nákup v našom Bazáriku - dávate tak veciam druhú šancu a pomáhate šetriť životné prostredie.

S láskou,

team Morský Koník