Pripravili sme pre Vás  kreatívný blog, v ktorom Vám ponúkame jeden z nápadov, ako šikovne oživiť vecičky z bazára a a vdýchnuť im nový život. Ako na to? Jednoducho!

Patríte medzi dámy, ktoré majú plnú skriňu oblečenia a neviete čo s tým? Máme pre Vás jednoduchú odpoveď, pridajte sa k nám. Či už ako predajca v bazári alebo šikovný Handmade tvorca. Každý si u nás nájde to svoje a zároveň spojíte príjemné s užitočným. Práve preto sme pre Vás pripravili dnešný kreatívný blog, v ktorom Vám ponúkame nápad, ako šikovne oživiť vecičky z bazára a a vdýchnuť im nový život. 

Poznáte aj Vy ten akútny nedostatok kabeliek? Máme pre Vás tip, ako si rýchlo a jednoducho vyrobíte praktickú kabelku z obyčajnej sukne. Pozeráte do skrine a žiadnu sukňu ste nenašli? Nevadí, nájdete ju v našom bazári. 

Potrebovať teda budete: spomínanú jednoduchú sukňu (náš tip nájdete tu), nožnice, šijací stroj, ihlu a niť.

Pýtate sa ako na to? Odpoveď na túto otázku nájdete v priloženom videu.

Tak čo inšpirovali sme Vás? Ak áno, veľmi nás to teší. Cieľom Morského Koníka je aj to, aby sa ľudia naučili menej plytvať vecami okolo seba a naučili sa zo starých vecí robiť nové. Buďte ohľaduplní voči prírode a vdychujte spolu s nami starým veciam, ktoré by za normálnych okolností  skončili v koši nový život. 

Váš Morský Koník