Láska k Rock´n Roll a slobodnému životnému štýlu nasmerovala Moniku Homolovú, ktorá u nás tvorí ako Magic Mantra, k súčasnej tvorbe. Jej šperky majú punc originatity, tajomna a pozitívnej energie. Tvorí s láskou, v harmónii s prírodou a je to cítiť. Začítajte sa do Monikinho magického príbehu..

Pekný deň prajem.

Nie je to tak dávno, čo som jedného dňa zostala doma bez práce a proces hľadania si novej ma donútil nesedieť doma na gauči.

Už dlhšie som sa venovala blogovaniu v oblasti módy a lifestylu. Toho som sa však jemne presýtila a keď odozva začala slabnúť, bolo to jasné znamenie, že je načase začať s niečím novým.

Jedného dňa som si kúpila balíček drevených korálikov a začala navliekať farebné náramky.

Všetko sa to točilo okolo mojej jedinej vášne, a tou bol a aj stále je Rock´n Roll.

Tento životný postoj a myšlienka slobodného myslenia mi otvorila širokú škálu umenia. Skvelá muzika, literatúra, filmy, pohľad na život. Snáď som tu správne, aby som vám priblížila, okolo čoho sa točí vesmír Magic Mantra.

Asi nejestvujú správnejšie slová ako “slobodná myseľ“.  Už samotná vízia odzrkadliť pri svojej tvorbe tieto prvky bola pre mňa vzrušujúca. Skutočne najinšpiratívnejšie obdobie (ktoré som síce nezažila, ale nasávala vďaka muzike a filmom) bola éra 60´s a 70´s. Vlna hippies a s ňou spojená kontrakultúra.

Momentálne tvorím priamo z domu, kde som si ako pracovňu zariadila starú kuchyňu po starkej.

Nesmie chýbať gramofón, obľúbené knižky, ktoré ma inšpirujú, a občas mi robí spoločnosť driemkajúci kocúr ;

Pozývam vás do môjho sveta

Monika


Magic Mantra a jej vesmír