titulne foto jarka ef

Zachyťte najkrajšie spomienky do albumov od Jarky Ef

Zachytiť svoje myšlienky, nápady, spomienky, fotografie a čriepky šťastia, ktoré prináša život si vďaka Jarke Fečkovej môžeme krásnym a originálnym spôsom. Vo svojej ponuke má nádherné zápis...
like 0 like 0
honey bees

Poznáte voskovaný obrúsok?

Jedným zo zámerov a poslaním portálu Morský Koník je ponúknuť ľuďom alternatívu k plytvaniu. Model spotreby s názvom R´s znamená: reduce (redukovať, znížiť), reuse (znovu použiť), recycle (r...
like 0 like 0
Blog Provizny system

Informácie o províznom systéme

V tomto blogu prinášame dôležité informácie o zmenách na portáli a províznom systéme, ktorý sme spustili v nedeľu, 1.4.2018.  A tiež malý príbeh cukrárky Beky. ;)
like 0 like 0
blog mkt tools

Dajte o sebe vedieť

Chcete zviditeľniť svoje vecičky v ponuke medzi ostatnými? Prinášame vám niekoľko možností ako to urobiť a mať ich prezentáciu pod kontrolou.
like 0 like 0
blog hlavne stranky

Náš portál má viac ako jednu hlavnú stránku ;)

Odteraz má portál Morský Koník nie jednu, ale rovno 4 hlavné stránky!  A hoci je prvý apríl, nie je to žart. ;) Dajte nám vedieť ako sa vám to páči.
like 0 like 0
blog pracovny stol2

Ako to vyzeralo na našom prvom workshope?

Minulú sobotu sa konal náš prvý workshop "Košíky háčkované zo starých tričiek", ktorý viedla šikovná lektorka Weronyk. Pozrite sa ako to prebiehalo a či sa to naozaj podarilo. ;)
like 0 like 0
Strana 1 z 5